Autoservis

Jsme členy APM autoprofi týmu

Náš autoservis disponuje moderním technickým vybavením pro diagnostiku závad a veškeré mechanické opravy automobilů. Mezi hlavní service2činnosti patří opravy motorů, kde se zabýváme jak drobnými opravami jako jsou například výměny oleje a rozvodů, až po složité generální opravy motorů. Dále opravujeme převodovky, nápravy a podvozkové části, brzdové soustavy, výfuková potrubí a elektrické části a zařízení. Náš autoservis disponuje moderním technickým vybavením pro diagnostiku závad a veškeré mechanické opravy automobilů.

Mezi hlavní činnosti patří opravy motorů, kde se zabýváme jak drobnými opravami jako jsou například výměny oleje a rozvodů, až po složité generální opravy motorů. Dále opravujeme převodovky, nápravy a podvozkové části, brzdové soustavy, výfuková potrubí a elektrické části a zařízení. Zajišťujeme servis všech značek vozidel. V součinnosti se zákazníkem jsme schopni nabídnout širokou škálu náhradních dílů, od repasovaných, levných až po originální díly prémiové kvality. Naším standardem jsou bezplatné servisní prohlídky, zkušení pracovníci a perfektně odvedená práce na kterou se naši zákazníci mohou spolehnout.

Mechanické práce


Více →

Opravy všech typů vozidel

Karosářské práce


Více →

Opravy laku, škrábanců a havarovaných vozidel

Servis klimatizace


Více →

Jsme členy Climatic centra APM

Příprava na STK


Více →

Připravíme a zajistíme STK vozidla

Tažná zařízení


Více →

Tažná zařízení všech typů

Diagnostika motoru


Více →

Mechanické zabezpečení vozidla

Renovace světlometů


Více →

Obnovíme původní vzhled a svítivost světlometů

Čištění interiérů


Více →

Čištění plastů, čalouněných a kožených interiérů vozidel.

Víme že situace, nároky a požadavky našich zákazníků jsou ruzné a proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Zákazník je u nás vždy na prvním místě.

Těšíme se na Vaší návštěvu – tým Autoservis AVG.

Chci se objednat

03

06

01