LPG přestavby

snižte náklady na provoz vozidla

Společnost Autoservis AVG z Valašského Meziříčí  není na trhu s alternativním pohonem vozidel na LPG ((Liquefied Petroleum Gas,  směs plynů propanu a butanu ) žádným nováčkem. Přestavby automobilů provádí již řadu let a to k plné spokojenosti zákazníků. Nyní se společnost  Autoservis AVG stala i dovozcem  kompletního sortimentu dílů na přestavby do České republiky a zároveň i jejich distributorem. Firma má oficiální zastoupení několika dodavatelů, z nichž k nejvýznamnějším patří společnosti GFI Controls Systems a Stefanelli. Provozujeme vlastní e-shop a tak veškeré komponenty můžete objednat na naší adrese eshop.avgas.cz a to za velice zajímavé (bezkonkurenční) ceny! Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami!
Jelikož je však přestavba významným zásahem do vozidla, je nutné, aby ji prováděl proškolený a odborně připravený personál. Díky  dlouholetým zkušenostem naše společnost Autoservis AVG takový spolehlivý a kvalifikovaný tým má.

car-sale

Systém LPG


Více →

Jsme oficiální zástupci firem GFI a STEFANELLI

Ceník LPG


Více →

Ceník na přestavbu LPG a jeho servis

Kalkulačka úspor


Více →

Vypočítejte si návratnost LPG systému

Přimazávání ventilů


Více →

Informace k přimazávání ventilů Vašeho LPG systému

Naše firma se zajímá jak o montáž LPG, CNG, LPG – přímé vstřikování , tak i o prodej a distribuci všech komponentů  k přestavbě LPG, CNG, LPG – přímé vstřikování.