Systém LPG

JSME OFICIÁLNIMI ZÁSTUPCI A DISTRIBUTOŘI TĚCHTO ZNAČEK, KTERÉ PODLÉHÁJÍ NORMĚ EHK-115

Jakožto výhradní distributor pro ČR systémů LPG značky GFI, která je jedničkou ve svém oboru nám dovolte představit tyto firmy

Nejvýznamnějším dodavatelem LPG dílů pro naši společnost Autoservis AVG je firma GFI, která vznikla v roce 1993 v Kitcheneru v Kanadě. Zabývala se výrobu různých vysokotlakých komponentů pro automobilový a průmyslový CNG trh po celém světě. Po sedmi letech prudkého růstu získala GFI  společnost Teleflex Corporation a začala obchodovat jako TeleflexGFI. V roce 2002 značka GFI expandovala prostřednictvím akvizice AG Plyn v Nizozemsku do Evropy. V roce 2009 značku GFI získal gigant v  palivovém systému Solutions Group a v létě roku 2011 byla přemístěna do sídla MTM srl, v Cherasco, Itálie. GFI nadále nabízí ucelenou řadu komponentů pro alternativní palivo, certifikované soupravy na systémové úrovni a jako nejlepší ve své třídě služeb  GFI nadále poskytuje původním výrobcům produkty (OEM),  s bohatým portfoliem řešení od konceptu k integraci do vozidla až po montáž. Společnost GFI dnes patří mezi členy jedné z největších světových dodavatelů LPG a CNG zařízení pro automobilový průmysl.

banner_gfi_orez

banner_stefanelli_orez

Italská firma Stefanelli Group patří k nejstarším výrobcům LPG a CNG. Již 30 let se stále se řídí svým základním heslem: kvalita – spolehlivost – inovace. Patří k několika firmám, které vyrábí všechny součásti svého sekvenčního vstřikovaného LPG systému S.I.S. Jde o produkt nové generace, který se jednoduše instaluje, snadno udržuje a splňuje i stále přísnější požadavky na plnění emisních limitů. Lze jej instalovat  na jakýkoli typ motoru o obsahu 3 až 12 válců, na všechny automobily s elektronickým zapalováním i do turbomotorů. Systém S.I.S. je vybaven velmi dobrým elektronickým systémem řízení a např. membránové vstřikovače Stefanelli jsou navíc enormně odolné vůči nekvalitnímu plynu. Firma Stefanelli patří ve svém oboru ke špičce a tak rychle a pružně  reaguje na změny a požadavky trhu.